04134321826 & 04134329232

درباره ما

این شرکت در سال ۱۳۸۹ با همدلی و پشتکار و همکارانی مجرب در جهت تولید انواع لوله های مقوایی با تکنولوژی مدرن روز دنیا با نام ره سام سلولز آذر تاسیس گردید. فعالیت شرکت در زمینه تولید انواع لوله های مقوایی با ظرفیت سالیانه ۱۰۰۰۰ تن در زمینی به مساحت ۵۰۰۰ متر مربع و با زیر بنای ۳۰۰۰ متر مربع شامل واحد های تولید لوله مقوایی , واحد برش , سالن های خشک کن و بسته بندی , سالن انبار محصول , انبار مواد اولیه و قطعات و ساختمان اداری با نام تجاری رهسام بوبین میباشد.


در سال ۱۳۹۲ به منظور تامین مقوای با کیفیت و تخصصی جهت تولید لوله مقوایی با استاندارد های بین المللی , شرکت اقدام به راه اندازی خط تولید مقوا با ظرفیت ۰۰۰۷ تن در سال نمود که هم اکنون به همراه ده خط تولید لوله مقوایی با اقتدار به فعالیت خود در صنعت چاپ و بسته بندی ادامه میدهد و با یاری خداوند متعال در آینده نزدیک محصولات جدید این شرکت وارد بازار خواهد شد که تحولی نو را در این صنعت را رقم خواهد زد.

سخن مدیر عامل :

می دانیم برای تبدیل شدن به یک حرکت پویا و بادوام و ماندگار نام تجاری رهسام بویین در اذهان عموم به وی مصرف کنندگان محصولات این شرکت، ناگزیر هستیم به سمت تحقیق و توسعه R & D گام برداریم، هیچ حرکتی بادوام نخواهد بود و به سرمنزل مقصود نخواهد رسید مگر این که تفکری خلاق، بالنده و مدرن پشت سر بوده باشد. شرکت رهسام بوبین در حال حاضر با پنج خط تولید لوله مقوایی و یک خط تولید رول مقوایی فعالیت می کند. امید آن داریم با سرمایه گذاری این شرکت در راستای خطوط تولید پیشرفته و به روز و جذب نیروها متخصص در عرصه های تولید خود، استوارترین گامها را برای رسیدن به تولید ناب، برداریم. با یاری خداوند متعادل در آینده نزدیک محصول جدید رهسام بوبین، وارد بازار خواهد شد که امید است تحولی نو در صنعت بسته بندی ایران باشد.